برخی از موفقیت‌های ما

چرا انتخاب ما

مرکز فروش تجهیزات آتش نشانی و ایمنی نیکوکار فعالیت خود را در زمینه تولید جعبه‌های آتش‌نشانی از سال ۱۳۶۶ آغاز نمود. در طول این سه دهه با حضور مستمر، استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا و به کمک تجربه بالای متخصصانمان توانستیم عنوان بزرگترین تولیدکننده جعبه آتش نشانی و قرقره و هوزریل را کسب نماییم.

تولید بالای روزانه ۱۲۰ دستگاه جعبه آتش نشانی در نیکوکار با کیفیت بالا و قیمت مناسب، رمز موفقیت در کسب این عنوان بوده است. فعالیت مستمر ما تاکنون منجر به همکاری با بیش از ۲۰۰ مشتری از سازمان‌های بزرگ و برندهای مطرح در ایران بوده است.

ما آماده اعطای نمایندگی فروش به استان‌ها هستیم و محصولات را با گارانتی یک‌ساله و خدمات پس‌از فروش تحویل می‌دهیم. تلاش ما این است که بتوانیم عنوان باسابقه‌ترین و بزرگترین تولیدکننده جعبه و قرقره آتش‌نشانی را در سطح خاورمیانه نیز به دست بیاوریم.

ما به همراهی ۲۰ ساله مشتریانمان مفتخریم و برای کسب رضایت حداکثری مشتریانمان پیوسته می‌کوشیم.

منصفانه‌ترین قیمت

تمامی جعبه‌های آتش نشانی توسط صنایع فلزی نیکوکار تولید می‌شود و مشتریان می‌توانند بدون هیچ واسطه و با مناسب‌ترین قیمت، محصولات را خریداری کنند.

بالاترین کیفیت

ما متعهد به تولید و عرضه بالاترین کیفیت هستیم. سابقه ۳۰ ساله صنایع فلزی نیکوکار در تولید محصولات آتش نشانی و همراهی سازمان‌های بزرگ گواه این ادعا است.

بهترین پشتیبانی

ارائه مشاوره رایگان و راهنمایی مشتریان برای خرید مناسب‌ترین محصول بخشی از خدمات ماست. مفتخریم که خدمات پس از فروش، نصب و راه‌اندازی را به تمام هموطنان در سراسر ایران ارائه می‌کنیم

بیش از ۲۰۰

مشتریان ما

عدد ۳۰۰۰۰

تولیدات ما

نفر ۲۵

متخصصان حرفه‌ای

سال ۳۴

سابقه مفید